Bylinky na plodnost

rejza
23. 9. 2022

Mnohé ženy v dnešní uspěchané době mají problémy s otěhotněním. Bylinky na plodnost vám pomůžou milé ženy k tomu, abyste tak měly větší šanci na zplození vašeho vysněného potomka. Díky bylinkám tak budete mít své hormony v pořádku tak jak mají být. K tomu navíc bylinky přispívají k celkové regeneraci organismu. Společnost se posledních několik let zabývá však otázkou, zda je vhodná pro ženy antikoncepce, že po ní i několik let nemohou ženy otěhotnět a mají různé zdravotní problémy díky hormonům.

Jak podpořit plodnost

Pro ženy je tedy na prvním místě, aby tak doplnily vitamíny a minerály do svého těla. Také antioxidanty vám v tomto boji dost pomohou. V těle navíc může docházet k oxidačnímu stresu. Pokud tedy doplníte do těla antioxidanty budete tak bojovat právě proti tomuto oxidačnímu stresu, a zvýšíte si šanci na otěhotnění. Samozřejmostí je také výživa, pokud rychle přiberete na své váze nebo naopak máte velmi rychlý úbytek, poté vaše tělo cítí rychlou změnu a také na ní reaguje.

S problémem plodnosti se nepotýkají v dnešní době jen ženy, ale i muži. Stres, strava a spousta dalšího co tak ovlivní i mužskou část, kdy dochází k neplodnosti daného jedince. Pokud tedy máte problémy oba tak zkuste alternativní léčbu, pakliže vám ta klasická už nezabírá. Poté se může stát i zázrak. Mnohdy se také uvádí, že pokud spíte navíc v geopatogenních zónách tak to může být také další překážka. Podle návodů na internetu si tak velmi snadno a rychle zjistíte, zda spíte v geopatogenních zónách.

Nemusíte sebe ani svého partnera do ničeho nutit, vše je jen o tom chtít a domluvit se. Ve vztahu je důležité o tomto problému komunikovat, a ne se před ním stále schovávat. Je tedy na místě si zajít na testy, které vám tak ukážou, co se s vámi zrovna děje nebo s vaším partnerem. Poté tak můžete pokračovat v tom v čem jste započali. Pravidelný pohyb a relaxační cvičení vás také dostanou do pohody.

O neplodnosti u žen si můžete dočíst více informací právě na webových stránkách této zahraniční organizace. 

Bylinky na podporu plodnosti

Jaké bylinky jsou tedy vhodné proto, aby vám pomohli s plodností?

Kotvičník – obsahuje flavonoidy, alkaloidy, třísloviny, aminokyseliny, proteiny, steroidní saponiny, kotvičník je známý i jako takový životabudič nejen pro muže, působí nejen dobře na pohlavní orgány, ale samozřejmě je dobrý pro normální stav pokožky a zdraví ústní dutiny a úst atd., z této bylinky si můžeme udělat čaj

Maliny - ano klasické maliny seženeme v každém supermarketu nebo je někteří jedinci mají na své zahradě, maliny obsahují vitamin C, B, minerály a spoustu dalšího, proto si je můžete hojně dopřávat

Smilax lékařský nebo také sarsaparilla – obsahuje vitamíny A, C, glykosidy, minerální látky, podporuje redukci hmotnosti, má pozitivní vliv nejen na libido, ale také na plodnost, detoxikuje organismus, posiluje imunitu, výborný je také čaj, který zakoupíte přímo v e-shopech zabývajících se právě bylinkami

Čaj na plodnost muže

Nejen dámy, ale také pánové si mohou připravit v pohodlí domova čaj, který jim pomůže s jejich plodností. Jejich ženy za to budou určitě skutečně rády, pokud se těší na svého potomka a stále se nedaří. Jak jsme již zmiňovali, tak právě kotvičník je velice dobrý v tomto boji, proto si pojďme z něj udělat vynikající čaj, který podpoří vaše spermie.

Potřebujeme tedy 1 vrchovatou lžičku kotvičníku (nať), toto množství zalijeme 0,500 ml horké vařící vody, a ještě po dobu 30 minut vaříme. Vše poté přecedíte a pijete cca 30 minut před jídlem, a tento čaj pijete ve třech dávkách. Dosladit ho lze také medem, cukrem nebo i nějakým sladkým sirupem, pokud nemáte rádi klasický bylinkový čaj.

Vždy je důležité u bylinek dávat pozor v jakém množství a jak často čaje pijete. Lepší je raději méně nežli více, protože to dokáže udělat daleko větší paseku, než si myslíte. Jestliže berete nějaké léky, u kterých si myslíte, že by mohly mít snad problém s bylinkami, obraťte se na svého lékaře. Včasná konzultace je v tuto chvíli na místě.

Bylinkami na plodnost se také zabývá právě tato zahraniční organizace.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KatalogBylinek.cz je web, kde najdete všechny druhy bylinek od A do Z, které jsou přehledně uspořádané, a hlavně odborně popsané, podle nejlepších herbářů. Našim cílem je usnadnit Vám čas při hledání potřebných informacích o bylinkách. Snažíme se Vám pomoct s nemoci a léčbou pomocí bylinek, věříme, že se k nám budete rádi vracet. Upozorňujeme, že všechny informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a užití a léčbu pomocí bylinek, vždy konzultujte se svým lékařem.

2020 © KatalogBylinek.cz
CookiesNastavení cookiesKontakt
Web design & code WordPressak 
chevron-down