Trápí vás problémy s potencí? Vyzkoušejte osvědčené bylinky na erekci

rejza
19. 2. 2023

Jak bojovat s erektilní dysfunkcí? Než sáhnete po volně prodejných léčivech, vyzkoušejte bylinky na potenci, které jsou osvědčené dlouholetým užíváním. I problémy s erekcí lze léčit přírodní cestou a dnes se dozvíte, které bylinky jsou pro to ideální. Mimo jiné se také dočtete, jak problémům s erekcí úspěšně předcházet.

Nejčastější příčiny erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce nebo další potíže s erekcí ve většině případů úzce souvisí se zdravím cévního systému. Cévy mohou být poškozeny například neléčením zvýšené hladiny cholesterolu, cukrovky nebo hypertenze (vysokého krevního tlaku).

Rizikovým faktorem jsou dále i různá vážnější onemocnění jako je například Parkinsonova choroba nebo výrazný úraz páteře, který poškodil nervová zakončení. Na vině může být například i rakovina prostaty. Tento orgán úzce souvisí i s erekcí. Nepodceňujte proto pravidelnou prevenci.

Na stav erekce má vliv nejen váš fyzický, ale také psychický stav. Pokud vás trápí deprese nebo úzkosti, neváhejte vyhledat lékařskou pomoc nebo vyzkoušejte některé bylinky na podporu duševního zdraví. Patří k nim například třezalka tečkovaná, kozlík lékařský nebo ženšen pravý.

Jak pomůže změna životosprávy

Pravděpodobnost vzniku erektilní dysfunkce se zvyšuje s přibývajícím věkem. Účinnou prevencí proti vzniku potíží s potencí je dodržování zdravého životního stylu. Pravidelná sportovní aktivita a plnohodnotná strava zvýší vaši celkovou vitalitu, kterou pak následně oceníte i v posteli.

Pokud trpíte některým z výše zmíněných onemocnění, dbejte na doporučení vašeho lékaře a neoddalujte potřebnou léčbu.

Trápí-li vás erektilní dysfunkce, můžete kromě různých doplňků stravy vyzkoušet i několik spolehlivých bylinek na podporu potence.

Nejlepší bylinky na potenci

Maca peruánská

Maca peruánská patří k nejspolehlivějším bylinkám na podporu erekce. Pro docílení afrodiziakálních účinků je vhodný především její kořen. Použití bylinky se do celého světa rozšířilo z oblasti jižních And, v minulosti však její léčivé účinky znali třeba Inkové. Maca podporuje nejen erekci, ale také plodnost a celkovou vitalitu.

Na kotvičník zemní často narazíte ve složení nejrůznějších přípravků pro podporu erekce. Bylinka je oblíbena především v Asii, i u nás je ale velice rozšířena a někdy se označuje jako „zelená viagra“. Kotvičník podporuje mužské i ženské libido, zmírňuje erektilní dysfunkci a léčí ledviny a prostatu.

Ašvaganda

Ašvaganda neboli ženšen indický se rovněž řadí k velmi účinným přírodním afrodiziakům. U mužů výrazně podporuje silnou erekci, a hodí se tak skvěle pro léčbu erektilní dysfunkce. Ženy bylinku vyhledávají pro její schopnost zvyšovat plodnost. Ašvaganda se však může pyšnit i dalšími zdraví prospěšnými účinky – posiluje imunitní systém a zvyšuje koncentraci.

Saturejka

Saturejka zahradní se často používá v kuchyni jako chutné koření. Její účinky však sahají mnohem dále. Hned několik vědeckých studií potvrdilo, že bylinka zvyšuje mužskou potenci, a zmírňuje tak projevy erektilní dysfunkce. Saturejka navíc u mužů podporuje také plodnost.

Ženšen pravý

Bylinka, která je považována za zdroj dlouhověkosti. Přesně to je ženšen pravý. Možná však nevíte, že kromě celkové vitality ženšen pravý podporuje také libido. A to nejen u mužů, ale i u žen. Muži navíc ocení jeho schopnost zvyšovat potenci a zkvalitňovat erekci.

Přírodní afrodiziaka

Přírodní afrodiziaka rozhodně nejsou žádným mýtem. Účinky uvedených bylinek jsou často podpořeny i několika vědeckými výzkumy. Na jejich fungování se proto můžete spolehnout. Nejlepšího výsledku docílíte, když užívání bylinek podpoříte zdravým životním stylem zvyšujícím vitalitu celého těla.

Nakonec ještě upozorňujeme, že naopak některé potraviny považované za afrodiziaka požadované účinky rozhodně nepřináší. K nejčastějším mýtům patří afrodiziakální působení ústřic nebo čokolády. Pro podporu erekce tak využívejte pouze ověřené a spolehlivé látky, které nijak neškodí vašemu zdraví.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KatalogBylinek.cz je web, kde najdete všechny druhy bylinek od A do Z, které jsou přehledně uspořádané, a hlavně odborně popsané, podle nejlepších herbářů. Našim cílem je usnadnit Vám čas při hledání potřebných informacích o bylinkách. Snažíme se Vám pomoct s nemoci a léčbou pomocí bylinek, věříme, že se k nám budete rádi vracet. Upozorňujeme, že všechny informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a užití a léčbu pomocí bylinek, vždy konzultujte se svým lékařem.

2020 © KatalogBylinek.cz
CookiesNastavení cookiesKontakt
Web design & code WordPressak 
chevron-down